Google Chrome i dokumentacja Allegro WebAPI

Strony z dokumentacją Allegro WebAPI strasznie mozolnie się renderują pod Google Chrome. Praktycznie nie da się z nich korzystać. Sytuacja występuje tylko pod Google Chrome (być może nawet tylko na Linuxie). Zgłaszałem błąd do Allegro, lecz otrzymałem odpowiedź, iż nie wiadomo kiedy ktokolwiek się tym zajmie. Z resztą nie spodziewałem się innej reakcji (w końcu wiemy, jak trudno zamienia się jedną linijkę CSS-a).

Ponieważ muszę pracować z dokumentacją Allegro, popełniłem prosty plugin dla Google Chrome usuwający felerną deklarację CSS-a. Zamienia tło jednego diva z prawie niewidocznego gradientu radialnego na biały kolor.

Wystarczy go zainstalować: http://pep20.net/chrome-extensions/google-chrome-allegro-webapi-documentation-fix/

Krótko o mnie

Logo nowak.tech

Jestem programistą, architektem systemów IT oraz właścicielem marki nowak.tech. Specjalizuję się w aplikacjach webowych, szczególnie w Python oraz Django, PostgreSQL oraz systemach wyszukiwana ElasticSearch.

Zajmuję się wsparciem istniejących systemów oraz projektowaniem i produkcją. W branży działam od 2001 roku. Oferuję doświadczenie, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do zleceń.

Zainteresowanych moimi usługami zapraszam do wysłania zapytania.

Javascript logo PostgreSQL logo Cassandra logo Redis logo ElasticSearch logo Ansible logo HTML5 logo CSS3 logo NGINX logo Docker logo

Komentarze

Brak komentarzy